JUBILEUSZOWY FESTYN RODZINNY

Doskonale utrafiliśmy w okno pogodowe, a to przecież podstawa każdej udanej imprezy plenerowej. Z okazji Festynu Rodzinnego nasz Dom tego dnia odwiedziło ponad dwustu gości. Byli przedstawiciele instytucji, dawni pracownicy i przede wszystkim rodziny naszych podopiecznych. W tym roku Dom obchodzi 35 rocznicę powstania. Z tego też powodu nie zabrakło przemówień i podziękowań. Szczególnie wzruszające były te składane zarówno Mieszkańcom jak i Pracownikom, którzy z Domem związani są od samego początku. Nie zabrakło również okolicznościowego tortu; ten smakował dzisiaj szczególnie. Spośród przygotowanych atrakcji w pamięci zapewne pozostanie występ naszych Mieszkańców, którzy zaprezentowali się w programie artystycznym „Ładne kwiatki” oraz w utworach z naszej domowej „Szansy na sukces”. Przy pysznych daniach i przekąskach serwowanych przez panie kucharki czas upływał szybko, zwłaszcza, że zaproszona przez nas Pani Gosia doskonale muzycznie uchwyciła klimat Festynu Rodzinnego. Jak co roku sporo emocji wywołała loteria fantowa „Szczęśliwy numerek”. Mamy nadzieję, że zarówno Mieszkańcy jak i ich Goście miło spędzili to niedzielne popołudnie : )